FIRSTANIMAL.CZ

Partneři

Odborná platforma ANIMAL EYE patří mezi nejrelevantnější neziskové organizace na úseku ochrany domácích zvířat v České republice. Prvotním záměrem je pojmenovat problémy v oblasti týrání domácích zvířat, tyto problémy systémově řešit, zabránit jejich vzniku a nikoliv suplovat likvidaci jejich následků.

Tím je činnost uvedené organizace poměrně unikátní. Její členové nastavují přesné základy profesních, odborných a etických standardů v této oblasti a profilují se v přirozeného odborného partnera státních a samosprávných institucí i dalších subjektů působících na úseku ochrany zvířat.

V červnu 2015 byl ANIMAL EYE ze strany Ministerstva zemědělství přiznán statut připomínkového místa v legislativním procesu. Organizace provozuje rovněž bezplatnou právní poradnu určenou pro širokou veřejnost. Je spolupořadatelem prestižní záchranářské ankety Statečné psí srdce.

Velmi nás těší spolupráce se sedlářstvím SLADE CZECH.

SLADE CZECH je rodinná firma, která si tvrdou prací a vysokou mírou inovací zajistila vynikající pověst ve zpracování kožené galanterie. Zpracované materiály jsou ručně vybírány a zaručují tak nejlepší standard produktů. Každý vyrobený kus několikrát projde lidskou rukou, než opustí dílnu.

„Zpracováno s láskou k řemeslu“

Naše kolekce obojků pro psy FIRSTANIMAL je vyrobena z voňavé hovězí kůže, zdobena stříbrným a ručně malovaným kováním. Obojky jsou nejen módní, ale především kvalitní a vydrží mnoho let. Za tím si výrobce stojí svým názvem.

Psí obojky FIRSTANIMAL z české dílny SLADE CZECH, jsou ručně vyráběné z hovězí kůže tloušťky 4 mm, dvojitě prošívané, pro vysoký komfort vašeho psa během dne a příjemné rozložení tlaku obojku.

Mají klasické zapínání na přezku s 5 otvory pro nastavení.

Pohodlné obojky vydrží i ten největší psí tahoun, aniž by došlo ke zranění krku.

Těšíme se na návštěvu naší prodejny, kde Vám rádi osobně poradíme. Chcete-li mít ten nejlepší kožený obojek FIRSTANIMAL pro vašeho věrného čtyřnohého přítele jsme tu pro vás.

×

Košík